Eminhaber.Org
Ana Sayfa ARNAVUTKÖY, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 21 Mart 2016

Arnavutköy’ün Yöneticilerine Sultangazi’yi Örnek Gösterdi

Memleketi Karabük Ovacık’tan Belediye Başkanı seçilen ve daha sonra MHP’den milletvekili aday adayı olan Arnavutköylü işadamı Mustafa Dursun düzenlediği basın toplantısında Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’ya Sultangazi’yi örnek gösterdi.
Arnavutköy’ün Yöneticilerine Sultangazi’yi Örnek Gösterdi
Ali Baba Halı Yıkama

Düzenlediği basın toplantısında “Arnavutköy’ün yöneticileri ne iş yapar?” diyen Mustafa Dursun, Sultangazi’de yapılan hizmetleri örnek göstererek, “Arnavutköy’de bu hizmetler neden yapılmıyor?” diye konuştu. Sultangazi’nin Arnavutköy ile birlikte ilçe olduğunu vurgulayan işadamı Mustafa Dursun, “Sultangazi’de bizimle beraber ilçe oldu. Orayı da görüyoruz yaşam merkezleri, kültür merkezleri, parklar yapılıyor. Bunlar orada yapılıyor da Arnavutköy’de neden yapılmıyor. İstenilirse bir belediyenin meclisiyle beraber yapamayacağı hiçbir şey yok. Bunları yaşadığım için söylüyorum.

DSC03269

Arnavutköy belediyesinin imkanları da var. Cumhurbaşkanı da, Başbakanda Arnavutköy’ü en az bizim kadar tanıyorlar, biliyorlar. Yatırım istenirse bu sizin becerinize bağlı. Belediye başkanına illaki sokağa çık gez demiyoruz. Senin hizmetin sokaklarda olmalı. Arnavutköy’de ticari taksi de yok. Aracı olmayan vatandaş gece hastalansa veya acil bir işi olsa çağırabileceği bir taksi durağı yok. Korsan taksiler var, bunlarda kaçak çalışmak zorunda kalıyorlar. Bu Arnavutköy için önemli bir sorun çünkü zaten Arnavutköy geniş bir araziden oluşuyor” ifadelerini kullandı.

Arif Sapmaz-Emin Haber- Arnavutköy/ ÖZEL HABER

Tasarım | Enba