Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 25 Mart 2015

Artık Geleneksel Hale Geldi

Artık Geleneksel Hale Geldi
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’nin ardı arkası kesilmeyen ‘bakım ve onarım’ gerekçeli elektrik kesintileri devam ediyor. Öğrenciler derslerini, siyasi partiler ise toplanlantılarını dün aşam mum ışığın da yaptılar.

 

Sultangazi’de artan elektrik kesintileri vatandaşı çileden çıkartıyor. Yaz ayları boyunca Sultangazi’de bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle sıklıkla yaşanan elektrik kesintileri, kış ayında da sürdü. Yaşanan kesintiler Bahar ayında da devam ediyor.

cats

Haftalardır yaşanan ve her gece neredeyse ilçenin belli mahallelerinde artık geleneksel olarak yaşanan kesintilere toplumun her kesiminden tepkiler yağıyor. Vatandaşlar bir taraftan derdini BEDAŞ’a anlatmaya çalışırken bir taraftan da sosyal medyadan seslerini yetkililere duyurmaya çalışıyorlar.

 

VARAN 1-

MUM IŞIĞINDA DERS

 

Sosyal medyadan tepkilerini dile getirenler arasında öğrencilerde yer alıyor. Elektriklerin kesilmesiyle birlikte öğrenciler derslerini mum ışığında çalışarak yaptılar.

Sultangazi elektrik

VARAN 2-

MHP’DEN MUM IŞIĞINDA TOPLANTI

 

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Başkanı Yusuf Özel ve Yönetim Kurulu Üyeleri  elektrik kesintilerinden dolayı haftalık yönetim kurulu toplantısını mum ışığında yaptı.

sultangazi-elektrik-kesintisi

Tasarım | Enba