Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET 10 Nisan 2017

Arzu Erdem, İl Emniyet Müdürü Çalışkan’ı Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Arzu Erdem, Polis haftası nedeni ile İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ı ve Hudut Kapıları Büro Amirliğinde görevli Özel Hareket Polislerini ziyaret etti. Milletvekili Erdem’e kızı Su ve MHP Fatih İlçe Başkanı Sertek Selim eşlik etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Arzu Erdem, polis teşkilatının kuruluşunun 172. yılı nedeniyle İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ı makamında ziyaret etti. Erdem, Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın nezdinde tüm polis teşkilatının Polis Haftası’nı kutladı.

erdem-çalışkan

Erdem, “Ülkemizi bölmeye ve parçalamaya çalışan unsurlar ile gece-gündüz demeden mücadele eden tüm emniyet mensuplarımıza buradan şükranlarımızı sunarken görevi başında şehit olan güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına tekrar başsağlığı diliyorum. Kendilerinin çok zor şartlar altında görev yaptıklarını biliyoruz. Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de emniyet güçlerimiz yoğun bir çalışma içerisinde. Polis Haftası vesilesi ile ilimizin güvenliği ve huzuru için yapılan çalışmalardan dolayı tüm emniyet teşkilatı mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Milletvekili Arzu Erdem daha sonra Hudut Kapıları Büro Amirliğini ziyaret ederek, burada görevli özel hareket polisleri ile sohbet etti.

C9DZ5WvWsAAY0sC

MHP Milletvekili Arzu Erdem’in emniyet teşkilatı ziyaretine kızı Su ve MHP Fatih İlçe Başkanı Sertek Selim’de eşlik ettiler.

C9DadcLXYAEqs5U

Yorumlar

Tasarım | Enba