Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 12 Kasım 2020

ASGÜN CEBECİ KONUTLARI’NIN TEMELİ ATILDI

Sektörün önemli isimlerinden Asgün Yapı’nın, Cebeci Mahallesi’nde 3700 metrekare alan üzerinde inşa edeceği “Cebeci 1563 Konutları”nın temel atma töreni gerçekleştirildi. Temel atma törenine Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ve Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu’da katıldı.

İnşaat sektörünün öneli isimlerinden Asgün Yapı, Ihlamur 3-4 ve 5 projelerinden sonra bir konut projesine daha imza attı. Cebeci Mahallesi’nde “Cebeci 1563 Konutları” projesini daha önce kamuoyuna tanıtan Asgün Yapı, projenin temel atma törenini de sade bir törenle gerçekleştirdi. Koronavirüs tedbirleri kapsamında temel atma törenini sade ve az katılımla gerçekleştiren Asgün Yapı’nın yeni projesi  “Cebeci 1563 Konutları” 3700 metrekare alan üzerine inşa edilecek.

Temel atma törenine, Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun, Ak Parti İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri Oktay Birinci ve Adem İnci katıldı. Temel atma töreni öncesinde kurban kesildi, dualar edildi. Asgün Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Güngör, törene katılan Başkan Dursun, Yiğitoğlu ve Birinci’ye teşekkür etti. Güngör, iyi bir yerde, doğru bir lokasyonda olan Cebeci 1563 Konutları projesine taleplerin şimdiden gelmeye başladığını belirtti.

Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ise İstanbul’un yanı sıra Sultangazi’de de hayata geçirilen konut projeleri ile sektörün önemli isimleri arasında yer alan Asgün Yapı’nın yeni projesinin bölgeye büyük katkı sağlayacağını söyledi.

CEBECİ 1563 KONUTLARI HAKKINDA…

Asgün Cebeci Evleri projesi hayatınızı kolaylaştıracak. Projenin yer aldığı alanın hemen karşısında 26.000 m2 belediyeye ait sosyal alan projesi bulunuyor. Aynı bölgede Belediye, Kaymakamlık, Nüfus Md., Tapu Md.,Emniyet Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi Spor Kompleksi yer alıyor. Hemen yakınında Sultangazi Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, İst. Ünv. Cerahpaşa Fakültesi Sosyal Bilimler Yüksek Okulu yer alıyor. Üstelik havalimanına 20 dakika mesafede.

PROJE BİLGİLERİ…

01 Ocak 2021 tarihinde  satışlarına başlanacak olan CEBECİ EVLERİ; Tek blok, 11 kattan oluşmaktadır. Her katta 6 daire ve toplamda 66 daire yer almaktadır. 4 dükkanın yer aldığı Cebeci Evleri’nde otopark, çocuk oyun park alanı 1850 metrekare, merkezi sistem, ortak alanlar, jeneratör özellikleri yer alıyor.

3+1 ve 2+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Cebeci Evleri’nde 24 ay 0 faiz, peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim kampanyası bulunmaktadır.

İLETİŞİM: 0533 290 98 55

PROJE ADRESİ: S CADDESİ MEHMET ÇİNGİL İLKÖĞRETİM OKULU YANI

Yorumlar

Tasarım | Enba