Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 17 Ekim 2018

ASİAD ‘da Devir Teslim Töreni Yapıldı

ASİAD ‘da Devir Teslim Töreni Yapıldı
Ali Baba Halı Yıkama

Merkezi Sultangazi’de bulunan Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği’nde görev değişimi yaşandı. ASİAD Başkanı Ömer Yıldırım, başkanlık görevini iş adamı Mehmet Doğan’a devretti.

Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Başkanı Ömer Yıldırım, aktif siyasete atıldığı ve Adalet Partisi İstanbul İl Başkanlığı’na atanmasından dolayı dernek başkanlığı görevinden istifa etti. Yıldırım’ın istifası sonra iş adamı Mehmet Doğan, ASİAD Başkanı oldu. Yaklaşık 1,5 yıldır dernek başkanlığı görevini başarılı bir şekilde sürdüren Ömer Yıldırım, Mehmet Doğan’a görevi devrederek başarılar diledi. Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Mehmet Doğan ise Ömer Yıldırım’a plaket takdim ederek teşekkürlerini iletti.

ASİAD Başkanlığına getirilen Mehmet Doğan, “1,5 yıl önce kurduğumuz derneğimizin tabela dernekleri arasında olmadığımızı tüm kamuoyuna ve Adıyamanlı hemşerilerimize hissettirdik. Ben öncelikle Ömer Yıldırım’a ve ekibine emeklerinden ötürü sonsuz teşekkür ediyorum. Aynı inançla ve başarıyla yeni kurduğumuz yönetimimizle bu başarının devam edeceğine söz veriyorum” dedi.


Tasarım | Enba