Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 6 Nisan 2018

ASİAD’dan Dursun’a Hem Hayırlı Olsun, Hem de Destek Ziyareti

Adıyaman Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) Genel Başkanı Ömer Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun’a hayır olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette ASİAD yönetimi hemşerileri Dursun’un her zaman yanında olacaklarını söylediler.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü Ak Parti’nin 4. Olağan kongresinde ilçe başkanlığına seçilen av. Abdurrahman Dursun, hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Ömer Yıldırım başkanlığındaki ASİAD yönetimi de Dursun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, tam destek mesajı verdi.

Sultangazi’nin nüfus sıralamasında ilk sırada yer alan Adıyamanlılar yıllardır ilçede temsilliyet noktasında yaşanan sorunun Abdurrahman Dursun’un Ak Parti İlçe Başkanlığına seçilmesinden sonra sona erdiği noktasında hem fikir. Bu düşünce ASİAD yönetiminin yapmış olduğu ziyarette de dile getirildi ve ilçede yaşayan tüm Adıyamanlıların Dursun’a sahip çıkması gerektiğinin mesajı verildi.Ziyarette konuşan ASİAD Genel Başkanı Ömer Yıldırım, “ASİAD ailesi olarak biz her zaman başkanımızın yanındayız. Burada sorumluluk artık tüm Adıyamanlıların” şeklinde konuştu

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun ise, “Kötü olmaması için hep birlikte çalışacağız. İnşallah birlik ve beraberliğimiz çok fazla. Tüm arkadaşlarımız ziyaret ederek desteklerini sunuyorlar. Bizim hayat felsefemizde değer gibi yapmak, yapmış gibi yapmak yoktur. Bizim hayat felsefemizde mış mışlar yoktur. Bizi tanıyan, bilen herkes bilir. Tanımayanlar da inşallah yakın zamanda tanıyacaklar.” Dedi.

Yönetim kurulu kadrosuna yönelik bir soruya da cevap veren Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun, “Kadro oluşumunu tecrübemizle yaptık. Yönetimde yer alan çoğu arkadaşımı tanımam. Tamamen ikili görüşmeler neticesinde oluşturduğum bir kadro oldu. Yoksa bana kimse ‘şunu da al, bunu da al’ gibi hiçbir isim önermedi. Toplumda tabanı olan ve demografiye uygun isimleri yönetime aldık. Halkımıza hizmet ederken olaya sadece Malatya, Adıyaman diye bakmayacağız. Ben artık Sultangazi ilçe başkanıyım. Dolayısıyla bu demografi içerisinde ne kadar insan yaşıyorsa, onlara eşit mesafede duracağız.” Diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba