Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 19 Nisan 2017

Ayhan Aras Kararını Verdi

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Yusuf Özel’e Ayhan Aras’dan destek…

Milliyetçi-Ülkücü camianın tanınan isimlerinden Sultangazili işadamı Ayhan Aras, 30 Nisan’da yapılacak olan MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı 4. Olağan Kongresi’nde Yusuf Özel’i destekleyeceğini açıkladı.

16 Nisan halk oylaması heyecanını geride bırakan MHP Sultangazi İlçe Teşkilatı, 30 Nisan’da yapılacak olan kongreye kilitlendi. 14 Aralık 2014 yılında yapılan kongrede MHP İlçe Başkanlığına seçilen Yusuf Özel 4. Olağan Kongresi’nde yeniden ilçe başkanlığına talip olduğunu yakın çevresine paylaşırken, Özel’e desteklerde çığ gibi artmaya başladı.

MHP’nin çeşitli kademelerinde görev yapan, son olarak İstanbul İl Başkan Yardımcılığı ve 2. Bölge Başkanlığı görevinde bulunan ülkücülüğün temel esasları olan “Lider, doktrin, teşkilat”  üçlemesini iyi bir şekilde bilen ve bu üçlem düşüncesiyle uzun yıllardır davasına hizmet eden, her kongrede hangi adayı destekleyeceği merak konusu olan Ayhan Aras sitemize yaptığı açıklamada, 4. Olağan kongresinde Yusuf Özel’i destekleyeceğini açıkladı.

Maddi ve manevi her zaman davasının yanında olan, Türk Milliyetçiliğinin kurucusu Başbuğ Alparslan Türkeş’e de sadık kalan ve sadık kalanlarla beraber olmaya devam eden Ayhan Aras, “16 Nisan Referandumunda liderimiz Devlet Bahçeli’ye olan güvenimizden dolayı ‘evet’ dedik. İlçemizde de görevi boyunca ülkücü camiayı en iyi şekilde temsil eden, sahada davamızın sesini gür bir şekilde dile getiren, ‘Lider,doktrin,teşkilat’ esaslarından kopmayan Yusuf Özel’e 4. Olağan Kongresi’nde ‘evet’ diyeceğim.” Dedi.

13241189_1336085393084515_1383816213338301644_n

Yorumlar

Tasarım | Enba