Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 3 Nisan 2019

Aymod Fuarında Ersin Ayakkabı Standına Yoğun İlgi

Aymod Fuarında Ersin Ayakkabı Standına Yoğun İlgi
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’nin istihdam havuzu ve ekonomi dinamosu olan ayakkabı üreticileri ilçemizi ulusal ve uluslar arası fuarlarda da temsil ediyorlar. İstanbul Fuar Merkezi CNR EXPO’da düzenlenen AYMOD Ayakkabı fuarına katılan Ersin Ayakkabı’nın standını ziyaret ettik.

Bu yıl 61’incisi gerçekleştirilen fuar, ayakkabı ve saraciye sektörüne yön veren binin üzerinde markanın katılımıyla CNR Expo Yeşilköy’de başladı. AYMOD fuarında yer alan Ersin Ayakkabı standına yurt dışı ve yurt içinden gelen davetliler yoğun ilgi gösterdi. Fuardan beklentilerinin yüksek olduğunu dile getiren Ersin Ayakkabı Yönetim Kurulu Başkanı Veysel Çukurçayır “Bizim sektöre çok değer katan bir fuar. Üreticiler ve toptancılar da bu fuara katılıyor. İç ve dış piyasaya bu ürünleri pazarlıyoruz. Üretici olmamız çok büyük bir fayda sağlanıyor. Fuara Ruslar, Araplar ve Fasların yanı sıra Avrupalılar da ilgi gösteriyor. İlgiden çok memnunuz. Fuardan beklentimiz yüksek.” diye konuştu.

1975 yılından günümüze kendini yenileyerek hizmet vermeyi amaçlayan Ersin Ayakkabı çalışmalarını Uğur Mumcu Mahallesi’nde bulunan modern tesislerinde sürdürmektedir. Başta Türkiye olmak üzere Avrupa, Asya, Ortadoğu ve Afrika kıtasındaki ülkelere satış yapan Ersin Ayakkabı bünyesinde owundy’s, MCP shoes&boots, Paul Branco, tettwow ve Tiglon markaları bulunmaktadır.


Tasarım | Enba