Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER 22 Mayıs 2013

Aziz Babuşcu Sultangazi'de

Aziz Babuşcu Sultangazi'de
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu Türkiye Yeşilay Cemiyeti, Sultangazi Belediyesi ve Ağaç AŞ işbirliğiyle, çevre ve insan sağlığına dikkati çekmek ve bağımlıları sigarayı bırakmaya teşvik etmek amacıyla “Sigarayı Bırak, Dikili bir Ağacın Olsun” projesi kapsamında Sultangazi’ye geldi.

Sultangazi Mimar Sinan Kent Ormanı’nda düzenlenen ağaç dikim programına katılan Ak Parti İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşcu program öncesi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Kent Ormanı’nı gezdi.

İlk olarak Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım ile birlikte sabah kahvaltısını Mimar Sinan Kent Ormanı’nda yapan Babuşcu, daha sonra Kent Ormanı’nı gezerek Başkan Altunay’dan bilgi aldı.

Bu geziyle Sultangazi Kent Ormanları Hayranlar listesinde ki yerini alan Ak Parti İl Başkanı Aziz Babuşcu Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ak Parti İlçe Başkanı Av. Murat Atım ile birlikte kısa bir fayton turu da yaptı.

Tasarım | Enba