Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 25 Mayıs 2015

Azmi Göktaş’dan Anlamlı Hediye

Refah Partisi döneminde aktif siyasetin içerisinde yer alan Azmi Göktaş , eski yol arkadaşı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya anlamlı bir hediye verdi.

 

Esenler’de düzenlenen bir programa katılan Göktaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Azmi Göktaş, program sonunda eski yol arkadaşı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya Refah Partisi dönemine ait bir fotoğraf karesi hediye etti.

 

Fotoğraf karesinde kimler yok ki;

azmi göktaş_tevfik göksu

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu.

 

Refah Partisi’nde aktif siyasetin içerisinde yer alan Azmi Göktaş, rahmetli Necmettin Erbakan’dan Mehmet Ali Şahin’e, Numan Kurtulmuş’tan Recai Kutan’a, Mehmet Tevfik Göksu’dan Hasan Tahsin Usta’ya bugün Türkiye siyasetinde tanınan birçok isimle bir dönem beraber çalıştı.

azmi göktaş_

Azmi Göktaş yıllar sonra Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yer aldığı fotoğraf karesini Göksu’ya hediye etti.

 

Hediye karşısında duygulanan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ve Azmi Göktaş bir süre eski günleri yad ettiler.

Yorumlar

Tasarım | Enba