Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 1 Mart 2016

Baba-oğul Sultançiftliğispor’da

2015-2016 futbol sezonunda 2. Amatör Lig 5 Grup’ta mücadele edecek olan Sultangazi Sultançiftliğispor’a Kazım Karabekirspor’dan transfer olan futbolcu Ünal Athan, babasının takım kaptanlığı ve yöneticilik yaptığı kulüpte forma giydi.
Baba-oğul Sultançiftliğispor’da
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Sultançiftliğispor Kulübünde hem yöneticilik hem de takım kaptanlığı yapan Kral Çiğköfte Yönetim Kurulu Başkanı Osman Athan, yeşil sahalarda artık oğlu Ünal Athan ile birlikte takımlarının başarısı için ter dökecekler. Yeni sezon öncesi Ünal Athan’ın da aralarında bulunduğu dokuz futbolcuyu renklerine bağlayan Sultançiftliğispor, imza töreni düzenledi.

İmza töreninde dikkat çeken ise Osman Athan ve Ünal Athan oldu. İşadamı Osman Athan, Sultançiftliğispor Kulübü’nde hem yönetici, hem de takım kaptanı. Ünal Athan ise Osman Athan’ın oğlu. Kazım Karabekirspor’dan transfer edilen Ünal, babası ile Sultançiftliğispor’un başarısı için mücadele edecek.

İkili önceki gün düzenlenen imza törenin de basın mensuplarına bu şekilde poz vermişti. Yine Sultançiftliğispor’un 7-0 kazandığı İstanbul Ünyespor karşılaşmasında baba-oğul forma giymişti.

IMG_3065 osman-athan

Tasarım | Enba