Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET 25 Ocak 2016

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı Fenomen Olma Yolunda

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, sosyal medyada fenomen olma yolunda.

Kişisel Twitter hesabındaki takipçi sayısı 50 Bin’i aşan Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Twitter”ı en etkin şekilde kullanan siyasetçilerden biri. Ayrıca, Başkan Çağırıcı’nın sevenleri tarafından yönetilen @hayatimbagcilar hesabı 150 Bin takipçi sayısına yaklaşırken, Bağcılar Belediyesi’ne ait resmi Twitter hesabı ise 21 Bin takipçi sayısına ulaştı.

Bağcılar Belediyesi ve Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın sosyal medya hesapları vatandaş ile belediye arasındaki aktif iletişimi sağlayarak, taleplere kısa sürede çözüm üretme yollarını da oluşturuyor. Belediyenin hizmetlerini Twitter hesabından takip eden halk, belediye başkanı Lokman Çağırıcı ile günün her saatinde aktif iletişim kurabiliyor. Teknolojiyi etkin bir şekilde kullanan Bağcılar Belediyesi ve Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı hem yaptığı çalışmaları kitlelere duyuruyor hem de vatandaşla karşılıklı iletişim kurarak taleplere kısa sürede çözüm üretiyor.

Fenomen olma yolunda emin adımlarla yürüyen Başkan Çağırıcı, her gün artan takipçi sayısı ve attığı mesajlarla, Twitter’ın örnek bir siyasetçisi. Twitter’ı en etkin şekilde kullanan belediye başkanı olarak dikkat çeken Başkan Çağırıcı, İstanbul 2. Bölge de çoğu Belediye Başkanın üstündeki takipçi sayısıyla da dikkat çekiyor.

bağcılar-belediye-başkanı-lokman-çağırıcı bağcılar-belediye-başkanı-lokman-çağırıcı-hayatim-bağcılar

Yorumlar

Tasarım | Enba