Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 31 Temmuz 2015

Bozkır Başkan Altunay’ı Ziyaret Etti

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ı makamında ziyaret etti. Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette Bakan Bozkır, Sultangazi’deki başarılı çalışmalarından dolayı Başkan Altunay ve ekibine teşekkür etti.

 

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Sultangazi Belediyesi’ni ziyaret etti. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın makamında gerçekleşen ziyarette, Sultangazi Kaymakamı Ali Uslanmaz da hazır bulundu.

IMG_0250

Bakan Bozkır, konuşmasının başında son günlerde yaşanan terör olaylarında hayatını kaybeden şehitlere  rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi. Bakan Bozkır, “Türkiye Cumhuriyeti çok güçlü bir devlettir.  Bundan Türkiye Cumhuriyeti devleti galip çıkacak ve milletçe bu odakları kurutacağımızdan şüphem yok.  Bu vesile ile şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

 

Konuşmasında Sultangazi’de yapılan çalışmalarda değinen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır, “Sayın Altunay, Sultangazi’ye enerjisiyle ilçeye güzellikler katan bir başkanımızdır. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum” dedi.

 

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay ise yaptığı konuşmada Bakan Bozkır’ın yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi. Başkan Altunay, “”Milletvekilliğiniz döneminde de teşkilatları yakından takip eden, belediye hizmetleriyle yakından ilgilenen ve bu hizmetlerin temel atmalarında, açılışlarında ve projelerin fikir bazında da ortak olan bir yapınız var. Bu bakımdan ilçem adına size teşekkür ediyorum” diye konuştu.

IMG_0251

İlçeye yönelik çalışmaların aralıksız devam edeceğine dikkat dikkat çeken Başkan Altunay, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu:

 

“Bunda sonraki süreç de bizim için kesintisiz devam edecek bir süreç. Biz hizmet için varız bundan sonra da bizi hiçbir şey durdurmayacak. Halkımız bunu hak ediyor. Rabbim bu gidişatın bir an önce huzura dönüşmesini nasip etsin. Kimsenin burnu kanamasın, hiçbir şehidimiz artık duyulmasın. Hayatını kaybedenlere rahmet diliyoruz.”

 

Yorumlar

Tasarım | Enba