Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 28 Eylül 2018

Bakan Selçuk Yangın Çıkan Huzurevini Ziyaret Etti

Bakan Selçuk Yangın Çıkan Huzurevini Ziyaret Etti
Ali Baba Halı Yıkama

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk yangın çıkan Sultangazi Huzurevi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinleri ile sohbet eden Bakan Selçuk, yetkililerden bilgi aldı.

Sultangazi’de bulunan Sultangazi Huzurevi’nde bugün yangın çıktı. Yangın çok sayıda itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk akşam saatlerinde buraya gelerek huzurevinde kalanları ziyaret etti. Hasar gören yerleri de inceleyen Bakan Selçuk yetkililerden bilgi aldı.

“86 SAKİNİMİZ İLGİLİ YERLERE NAKİL EDİLDİLER”

Bakan Selçuk yaptığı açıklamada, “Bugün acı bir olay yaşadık. Bizim isteğimiz hiç bir huzurevi sakinimizin zarar görmemesi. Çok şükür hiç bir can kaybı yaşamadık. Bütün sakinlerimiz tahliye edildi.Olaydan an be an haberdar olduk. 86 sakinimiz ilgili yerlere nakil edildiler. İnşallah yakın zamanda hasarlar onarılınca tekrar burada misafir edeceğiz. Burada kalanların bazılar ailelerin yanına tahliye edildi. Bazıları ise diğer huzurevlerine nakilleri gerçekleşecek. Hasar onarılınca tekrar burada misafir edilecekler” dedi.

Tasarım | Enba