Eminhaber.Org

Baklavacı Şemsettin Arnavutköy’de!

Şanlıurfa merkezli üretim yapan ünlü Baklavacı Şemsettin markası artık İstanbul Arnavutköy’de…

Sultangazi’nin ve Trakya bölgesinin tanınan Erzurumlu genç iş adamı İbrahim Hacıoğlu, Haşim İpekli, İbrahim Akay ve Yusuf Koç ünlü baklavacı Baklavacı Şemsettin’i İstanbul’a kazandırdı. Türkiye’de 51 şubesi bulunan Baklavacı Şemsettin’in İstanbul’daki ilk şubesi Arnavutköy ilçesinde açıldı. Düşük fiyat politikasıyla dikkat çeken şube, kalitesiyle de vatandaşlardan kabul gördü.

Görkemli bir törenle açılışı gerçekleştirilen Baklavacı Şemsettin Arnavutköy Şubesi’nin açılışına; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Ak Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Ak Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği açılışta okunan Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından, açılış kurdelesi kesildi.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’da kısa bir konuşma yaparak, Baklavacı Şemsettin’i Arnavutköy’e kazandıran Korkmaz ve İpekli ailelerine teşekkür etti. Açılıştan sonra misafirlere tatlı ikramı yapıldı.

“Kalitenin uygun fiyatlarla tatlı buluşması” sloganıyla yola çıktıklarını belirten Baklavacı Şemsettin Arnavutköy Şubesi işletmecilerinden İbrahim Hacıoğlu, kaliteyi uygun fiyatlarla Arnavutköy halkıyla buluşturdukları için mutlu olduklarını söyledi. Tatlı çeşitlerinde kesinlikle doğal ürünler kullanıldığını vurgulayan Hacıoğlu, “Şanlıurfa’da üretilen tatlılar aynı gün şubemizde satışa sunulacak. Amacımız, kaliteli baklavayı her gelir gurubundan insanların ulaşabildiği tatlı haline getirmek” dedi.

Baklavacı Şemsettin Arnavutköy Şubesi

Anadolu Mahallesi Necip Fazıl Caddesi No: 32

Tel: 0545 609 63 63

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba