Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, SULTANGAZİ 3 Mart 2019

Başakşehir Koltuk Yıkama’dan Sultangazi’de Şok Fiyat 99 TL

Başakşehir Koltuk Yıkama, Sultangazi koltuk yıkama hizmeti için bahar ve yaza özel koltuk yıkama fiyatları ile koltuk takımı yıkama sadece 99 TL!

Başakşehir Koltuk Yıkama İle Koltuklarınıza hijyenik bakım!

İstanbul’da en iyi koltuk yıkama firması olan Başakşehir Koltuk Yıkama, üstün teknoloji ve ekipmanlarla Sultangazi’de koltuk takımlarınıza hijyen getiriyor.

Kullanılan Şampuanın Özellikleri:

Antibakteriyel-Antialerjiktir

Zengin köpüklüdür

Aktif köpük özelliği ile kirleri kolay çıkarır

Kalıntı bırakmaz

Canlılık verir

Mis gibi koku verir

Başakşehir Koltuk Yıkama firması, İstanbul’un tüm ilçelerinde koltuk yıkama hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Başakşehir Koltuk Yıkama; çalışan personeli, kullandığı malzeme ve ekipmanlarıyla müşterilerine her zaman sağlıklı ve hijyenik ortamlar sunmaktadır.

Başakşehir Koltuk Yıkama. 2000 yılında kurulmuştur. Bu zamana kadar kaliteden ödün vermeden yoluna devam etmektedir. Başakşehir Koltuk Yıkama firmasının hedefi maksimum müşteri memnuniyetidir. Firma İstanbul’un her bölgesinde koltuk, yatak ve oto/araç koltuğu temizliği ihtiyaçlarında birinci sınıf hizmetleri kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Sultangazi Koltuk Yıkama 99 TL!

Başakşehir Koltuk Yıkama firmasından Sultangazi sakinlerine özel kampanya! Koltuk takımı yıkama yaza özel kampanya ile yalnızca 99 TL!

Başakşehir Koltuk Yıkama Telefon: 0 212 670 30 40

Yorumlar

Tasarım | Enba