Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, ÜST MANŞET 4 Ağustos 2015

Başbuğ Pınarbaşı Ata’ya Seslendi

Başbuğ Pınarbaşı Ata’ya Seslendi
Ali Baba Halı Yıkama

Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Av. Başbuğ Pınarbaşı, Ata’ya seslendi; “Uyan Ey! Mustafa Kemal uyan. Kurduğun parti adaşın tarafından ne hale getirildi”

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu partiyi ne hale getirdiler?

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Milletvekillerini kamuoyu çok iyi tanımalı…

 

Bebek katili, terörist başı Apo’nun posterleri önünde yürüyen CHP’li Milletvekilleri…

 

Terörist cenazelerinde boy gösteren Milletvekilleri…

 

“YPG terör örgütü değil, vatanını kurtarmak için örgütlenmiş bir oluşumdur” diyen Genel Başkan…

 

Kobani’de terör örgütü YPG saflarına katılmak için yola düşen CHP’li gençler…

 

Ve…

 

Terörist başının avukatlığını yapan ismin Milletvekili olduğu ve halen birilerinin sözcüsü gibi açıklamalarda bulunan, yine Osmanlı ve Osmanlı komutanlarının Ermeni soykırımını yaptığını söyleyen kişi bu partiden Milletvekili seçildi.

 

Polisimizin, askerimizin hain saldırılar sonucunda şehit olduğunda “ŞEHİT” kelimesini kullanamayacak kadar vatan hainlerinin içini doldurduğu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu parti Cumhuriyet Halk Partisi’nin hali içler acısı…

 

Atatürk’ün mirasının yasal temsilcisi CHP, yine Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere miras bıraktığı Türkiye Cumhuriyeti’ne her türlü kötülüğü yapmaya devam ediyor…

 

CHP’nin içler acısı halini MHP MYK Üyesi Av. Başbuğ Pınarbaşı bir kez daha dile getirdi. 2014 yerel seçimlerinde MHP’den İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı olan Başbuğ Pınarbaşı, seçim çalışmaları kapsamında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu partinin çizgilerinden koparak halka CHP’nin şu andaki gerçek yüzünü her defasında anlatmaya çalıştı.

 

Kimi zaman CHP’yi sert bir dille eleştiren Başbuğ Pınarbaşı, dün resmi Twitter adresinden Ata’ya seslendi ve CHP’nin içler acısı halini bir kez daha gündeme getirdi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Kemal Kılıçdaroğlu tarafından getirildiği durumu Ata’ya seslenerek dile getiren Pınarbaşı,  “Uyan Ey! Mustafa Kemal Uyan. Kurduğun parti adaşın Kemal tarafından ne hale getirildi. Mesele isimde değil iştedir” ifadelerine yer vererek, 3 fotoğrafla CHP’nin geldiği içler acısı durumunu gözler önüne serdi.

başbuğ pınarbaşı

Tasarım | Enba