Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 28 Mart 2019

Başkan adayı Abdurrahman Dursun ‘sevgi yürüyüşü’nde vatandaşlara çiçek dağıttı


AK Parti Sultangazi Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, partisinin düzenlediği sevgi yürüyüşünde vatandaşlara çiçek dağıttı. Vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Dursun, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Cumartesi günü seçim çalışmamızın finalini yapacağız” dedi.

31 Mart yerel seçimlerine saatler kala Ak Parti İlçe başkanlığı sevgi yürüyüşü düzenledi. Malkoçoğlu Mahallesi’nde başlayan sevgi yürüyüşü sırasıyla İsmetpaşa Mahallesi, Sultançiftliği Mahallesi ve Uğur Mumcu Mahallesi’nin ardından 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda sona erdi.

Sevgi yürüyüşü; Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, eşi Tuba Dursun, İlçe Başkanı Süleyman Yiğitoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, meclis üyesi adayları ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleşti. Ak Parti Belediye Başkan adayı Dursun, yürüyüş sırasında vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Yürüyüş sırasında Dursun ve partililer hep birlikte “Bizimkisi bir aşk hikayesi” şarkısını söylediler.

Sevgi Yürüyüşü’nün ardından Emin Haber’e konuşan Ak Parti Belediye Başkan adayı av. Abdurrahman Dursun, Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Sultangazi’ye geleceğini söyledi. Seçim çalışmalarında 87’nci günü geride bıraktıklarını belirten Dursun, “Bugüne kadar Sultangazi’nin en ücra köşelerine kadar gittik. Bundan sonra finali yapacağız. Hem Sultangazi’de çok güçlü bir şekilde kazanacağız, hem de İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adayımız Binali Yıldırım beye en güçlü desteği buradan vereceğiz. Sultangazi kazanacak, İstanbul kazanacak. Bugünde bu çoşkuyla sevgi yürüyüşümüzü yaptık. İnşallah Cumartesi günü saat 12.30’da Cumhurbaşkanımızın da Sultangazi’ye gelmesiyle büyük finali yapacağız.” Dedi.Yorumlar

Tasarım | Enba