Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 31 Mayıs 2018

Başkan Altunay, 24 Haziran İçin Gitmedik Yer Bırakmıyor

Belediye Başkanı Cahit Altunay, 24 Haziran seçimlerine dur durak demeden devam ediyor. 50. Yıl Mahallesi’nde esnafı gezerek hayırlı işler temennisinde bulunan Başkan Altunay, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı.

Sultan Oğuz’un haberi… Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Alltunay, seçim çalışmaları kapsamında 50. Yıl Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Altunay’ın B Caddesi’nde başlayan esnaf ziyaretinde Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer hazır bulundu.

“BU HIZ KESİLMESİN, BU HİZMETLER DURMASIN”

Esnaf ziyaretinde Sultangazi Belediyesi’nin çalışmaları projeleri hakkında da vatandaş ve esnafa bilgi veren Belediye Başkanı Cahit Altunay, ülke genelinde ve Sultangazi’de devam eden çalışmalara değinerek, “Bu hız kesilmesin, bu hizmet durmasın” diyerek 24 Haziran seçimlerinde Cumhur ittifakına ve partisine destek istedi.  Esnafın taleplerini de dinleyen Başkan Altunay, iş yeri sahipleri ve çalışanlarla sohbet etti.

Ziyaret sonunda sitemize kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Cahit Altunay, “24 Haziran’ın neden ülkemiz için böylesine bir önem arz ettiğini anlatmamız gerekiyor. Şükürler olsun ki temaslarımızda halkımızın da her şeyin farkında olduğunu gördük. Halkımız istikrarın devamını istiyor ve bunun için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi adres gösteriyor” diye konuştu.

50. Yıl Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Cahit Altunay, mahallede devam eden çalışmaları da yerinde inceledi.

Yorumlar

Tasarım | Enba