Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET 16 Mart 2016

Başkan Altunay, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu Düğüne Davet Etti

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, dün Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti.
Başkan Altunay, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu Düğüne Davet Etti
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ziyaret etti. Ak Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Altunay, Başbakan Davutoğlu’nu kızı Berna Altunay’ın düğününe davet etti.

Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın ortanca kızı Berna Altunay, Pazar günü hayatını bir dönem Ak Parti Sultangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevinde de bulunan Ak Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Ensar Topcu ile birleştirecek.

berna-altunay-ensar-topcu

Altunay ve Topcu ailelerinin yaklaşık 3 aydır süren düğün hazırlıkları ise devam ediyor. Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Belediye Başkanı Cahit Altunay, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu da ziyaret ederek, Pazar günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan düğün törenine davet etti. Düğün davetiyesini bizzat kendisi Başbakan Davutoğlu’na veren Başkan Altunay, ziyarette yaklaşık 30 dakika Davutoğlu ile görüştü. Ziyarette ayrıca Sultangazi ve Sultangazi’de yapılan hizmetlerde konuşuldu.

Ensar Topcu ve Berna Altunay çifti Şubat 2015 tarihinde aile arasında yapılan törenle  evlilik yolundaki ilk adımı atarak nişanlanmışlardı.

CdsDPDCWoAAz2wf CdsDPDcWwAI924D

İlginizi çekebilir

DEVA tabelayı astı

DEVA tabelayı astı

Tasarım | Enba