Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 9 Ağustos 2014

Başkan Altunay çiftetelli oynadı

Başkan Altunay çiftetelli oynadı
Ali Baba Halı Yıkama

Cumhurbaşkanlığı seçiminde Ak Parti’nin adayı olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için Sultangazi’de dün bir sevgi yürüyüşü gerçekleştirildi.

 

Sevgi yürüyüşüne Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı Murat Atım, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ensar Topcu, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı. 50. Yıl Mahallesi’nde başlayan, Uğur Mumcu Mahallesi’nde devam eden sevgi yürüyüşü, 50. Yıl Kültür Merkezi öününde son buldu. Belediye Başkanı Cahit Altunay ve beraberindekiler yürüyüş sırasında vatandaşlara ve esnaflara karanfil dağıttılar.

 

BAŞKAN ALTUNAY, ÇİFTETELLİ OYNADI

BAŞKAN ALTUNAY, ÇİFTETELLİ OYNADI

Yoğun bir katılımın olduğu yürüyüşte vatandaşlar Başbakan Erdoğan’a yönelik sevgi gösterilerinde bulundular. Sultangazililerle sıcak ve samimi sohbetler yapan Belediye Başkanı Cahit Altunay, birlikte fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları da kırmadı.

 

Sevgi yürüyüşü sırasında güzel bir tesadüf de yaşandı. 50. Yıl Mahallesi’nde bir çiftin nişan eğlencisiyle ile karşılaşan Başkan Altunay çalan davul, zurna eşliğinde vatandaşlarla ve partililerle karşılıklı çiftetelli oynadı. Düğün sahibi de Başkan Altunay’a dolar saçtı. Düğüne katılan çocuklar, yerlerdeki dolarları toplamak için birbiriyle yarıştı.

 

BAŞBAKAN SEVGİSİ AĞLATTI

 

10589652_526965004100851_87672353_n

Sevgi yürüyüşü sırasında evinin penceresinden Ak Partililere alkışlarla destek veren bu amca ise “Erdoğan” diye bağırarak gözyaşlarına boğuldu.

 

 

Tasarım | Enba