Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 18 Aralık 2015

Altunay’a Yoğun İlgi

Altunay’a Yoğun İlgi
Ali Baba Halı Yıkama

Malkoçoğlu Mahalle halkı ile Cuma namazı sonrası sohbet edip esnaf ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Cahit Altunay, Malkoçoğlu Mahallesi’nin yapılan yatırımlar ile günden güne geliştiğini söyledi.

 

Cuma namazını Hayırlıoğlu Camisinde kılan Sulangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, namaz sonrası cemaat ile sohbet edip, daha sonra Malkoçoğlu Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Malkoçoğlu Mahallesi’nde esnafın kapısını tek tek çalan Başkan Altunay, esnafa hayırlı işler dilerken, yoldan geçen vatandaşlar ile de sohbet edip hatırlarını sordu.

CWgVZFWUYAA8K_g

Malkoçoğlu mahallesinde gezerken vatandaşların ve esnafların yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Altunay, mahalleleri gezerek yapılan çalışmalar ile yapılması gerekenleri tespit etmek için bu ziyaretleri gerçekleştirdiğini söyledi. Altunay, “Bugün Malkoçoğlu mahallesini gezerek esnaf ile sohbet ettik. Esnaflarımızın sorun ve dileklerini dinledik. Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. Bu bizi mutlu ediyor çünkü yapılan yatırım ve hizmetlerin memnuniyetini gösteriyor.” Dedi.

 

Başkan Altunay Kore Gazisi olan Abdurrahman Karakaya’yı da evinde ziyaret etti.

CWgniSmWEAAX2Nd

cahit-altunay-malkoçoğlu-mahallesi-manşet CWfxh9xWEAEMh8l CWgVZE8UYAQKBHK CWgVZH1VAAAZf1W

Tasarım | Enba