Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 2 Nisan 2018

Başkan Altunay’dan Ak Parti İlçe Başkanı Dursun’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, Ak Parti 4. Olağan kongresinde başkan seçilen av. Abdurrahman Dursun’a ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti İlçe yönetiminin bundan sonra da ilçeye ve ülkeye hayırlı hizmetlerde bulunacağını vurgulayan Altunay, “Bizim teşkilatlarımız seçimden seçime değil, her zaman milletin yanında yer alan teşkilatlardır. Bu yüzden her seçim döneminde oylarımızı kat be kat arttırarak yolumuza, hedeflerimize, 2023 vizyonumuza doğru hızla ilerliyoruz. Bu anlamda delegelerimiz tarafından teveccüh gösterilerek ilçe başkanlığı görevine getirilen Abdurrahman Dursun Bey ve yeni yönetime başarılar diliyorum.İnsan odaklı çalışma gerçekleştiren partimizin önemli ayaklarından biri olan ilçe teşkilatımızla birlikte, bundan sonra da partimiz adına vatandaşlarımıza en iyi hizmeti nasıl sunabiliriz bunun çabası ve gayreti içinde olacağız.” dedi.

AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Dursun’da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Belediye Başkanı Cahit Altunay’a Belediye olarak yürüttüğü başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba