Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 1 Ağustos 2021

Başkan Dursun esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

50.Yıl Mahallesi esnaflarını gezen Sultangazi Belediye Başkanı av. Abdurrahman Dursun, esnafın ve vatandaşların görüş, talep ve önerilerini yerinde dinledi.

Göreve geldiği günden itibaren halkla iç içe olan ve ilçe esnafını sürekli ziyaret ederek taleplerini, sorunlarını dinleyen Başkan Dursun, 50. Yıl Mahallesi esnafını ziyaret ederek hem bir talep ve arzuları olup olmadığını sordu hem de hayırlı işler diledi.

Yapılan ziyaretlerin amacının esnafla ve halkla istişare etmek olduğunu söyleyen Başkan Dursun, sorunları yerinde görmek, ortak bir akılla sorunları çözmek, belediyenin çalışmalarını halka anlatmak, partili, partisiz ayrım yapmadan esnafları dolaşarak ilçenin sorunlarını dinlediklerini kaydetti.

Dursun, “Halkla bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve isabetli olacağını düşünüyorum. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde esnaflarımızın talepleri üzerine en küçük sorunlarını bile kısa zamanda çözüme kavuşturmak için ilgili birimi harekete geçiriyoruz. Bizler daha kolay ulaşılabilir bir belediye olmak için sahalarda tüm kadromuzla varlığımızı vatandaşlarımıza hissettirmeyi amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Dursun’un esnaf ziyaretine 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Emrullah Özdemir’de eşlik etti.

Yorumlar

Tasarım | Enba