Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ 13 Ekim 2018

Başkanın Kebap Sarayı Açıldı

Başkanın Kebap Sarayı Açıldı
Ali Baba Halı Yıkama

“Başkan” lakabıyla tanınan Abdulbaki Durmuş, ‘Başkanın Yeri Kebap Sarayı’nı birbirinden iddialı lezzetleri ile İsmetpaşa Mahallesi 53.sok no 9 adresinde hizmete sundu.

Protokolün de ilgi gösterdiği açılışa ilgi yoğun oldu. Muhteşem bir açılışla kapılarını açan ‘Başkanın Kebap Sarayı’ açılışına AK Parti Milletvekili Şirin Ünal, Belediye Başkanı Cahit Altunay, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hüseyin Aydoğan, Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Dülger ve Erdal Uçar, Bahat Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Bahat, Meclis Üyeleri Ahmet Demiray, Rıdvan Durmaz ve Mahmut Yılmaz, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Urfa Kebap’tan Adana Kebap’a, Yoğurtlu Kebap’tan Fıstıklı Kebap’a, Kuzu Şişten Perde Ciğer’e, tavuk çeşitlerine kadar yöresel lezzetleri bir arada bulabileceğiniz ‘Başkanın Yeri Kebap Sarayı’nda, birbirinden lezzetli yemeklerin yanında, yine usta ellerden çıkacak olan künefe ve tatlılar da yer alacak.

Kebap çeşitlerinin yanı sıra menüsünde yer alan farklı lezzetlerle geleneksel ve modern yemek kültürünü buluşturduklarını belirten Abdülbaki Durmuş “ Kebap Sarayımızda klasik kebap çeşitlerinin en iyi malzemelerle yapılmış en lezzetli hallerinin yanında kebap keyfini artıracak özgün meze ve salata çeşitlerini de müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Tasarım | Enba