Eminhaber.Org

Bayram Sevinçer’in takdir toplayan vaadi bakın ne?

İsmetpaşa Mahallesi Muhtar Adayı Bayram Sevinçer, azaları ve destek verenleri ile mahallesinde kapı kapı dolaşarak mahalle sakinlerinin sorunları ve isteklerini dinleyerek notlar aldı.

Muhtar seçildiği takdirde muhtarlık maaşını öğrencilere burs ve yoksul ailelere yardım olarak vermeyi vaad eden İsmetpaşa Mahallesi muhtar adayı Bayram Sevinçer, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. “Halka hizmet, hakka hizmettir” sloganlarıyla çalışmalarını sürdüren Sevinçer, mahallesindeki sorunlara duyarlı bir vatandaş olarak yıllardır çözülmeyen sorunları çözmek için muhtarlığa adaylığını koyduğunu söyledi.

Azaları ve kendisine destek verenler ile mahallesinde kapı kapı dolaşarak mahalle sakinlerinin sorunlarını ve isteklerini yerinde dinleyen Sevinçer, İsmetpaşa Mahallesi’nde yapmak istediklerini de anlatmaya devam ediyor. Seçim irtibat bürosu mahalle içi ve dışından destek verenlerin ziyaretçi akınına uğrayan Sevinçer, 5 yıldır sahipsiz kalan İsmetpaşa Mahallesi’nin kendi döneminde Sultangazi’nin parlayan bir yıldızı haline geleceğini ifade etti.

Birçok önemli projesi bulunan İsmetpaşa Mahallesi Muhtar adayı Bayram Sevinçer’in en büyük vaadi ise toplumun her kesiminden takdir topladı. Sevinçer, seçilmesi halinde muhtarlık maaşını öğrencilere ve ihtiyaç sahibi ailelere yardım olarak verme kararı aldığını belirtti. Bu kararından dolayı mahalle sakinlerinin kendisine teşekkür ettiğini dile getiren Sevinçer, “”Ben kendimi okuyan çocuklara, gençlere adadım, mahalleme adadım. Hiçbir menfaatim, çıkarım yok” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba