Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 11 Mart 2019

BBP Adayı Yakup Yılmaz’dan Esnaf Ziyareti

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sultangazi Belediye Başkan adayı Yakup Yılmaz, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlardan destek istedi.

Büyük Birlik Partisi(BBP) Sultangazi Belediye Başkan adayı Yakup Yılmaz, ilçe başkanı Fatih Engin ve meclis üyesi  adayları ile birlikte esnaf ziyaretinde bulundu. Esnaf gezilerine devam eden Yılmaz, 50. Yıl, Uğur Mumcu ve Cumhuriyet Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ziyaretlerde sorun ve talepleri yerinde dinledi.

İlçe esnafını gezen ve vatandaşlarla buluşan Yıldırım, gördüğü ilgiden memnun kaldı. Sultangazi’nin hizmetine talip olduklarını belirten Yılmaz, milletin belediye başkanı olacağını Sultangazi’nin gelişmesi ve kalkınması için gayret göstereceklerini kaydetti.

Ziyaret sonrası Eminhaber’e konuşan BBP Belediye Başkan adayı Yakup Yılmaz, “İlçe esnafımızla buluştuk ve buluşmaya da devam edeceğiz. Esnaf ve vatandaşlarımızdan belediyecilikten isteklerini ve beklentilerini dinledik. BBP olarak hedefimiz toplumun her kesimine ulaşarak, ihtiyaçlarını belirlemek. Gittiğimiz her yerde yakın ilgi görüyoruz. Halkımız, değişimden yanı tavır sergiliyor” dedi.
Yorumlar

Tasarım | Enba