Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 29 Mayıs 2018

BBP Heyeti Esnaf Ziyaretinde

Büyük Birlik Partisi (BBP) İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yalçın, Sultangazi İlçe Başkanı Nail Gün ve İlçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz Ramazan etkinlik alanında stant açan esnafları ziyaret etti. BBP heyeti, etkinlik alanında yaptıkları ziyarette 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak, partilerine ve Cumhur ittifakına destek istedi.

Ramazan etkinlik alanında seçim çalışması yapan MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel ve MHP 2. Bölge Milletvekili adayı Av. Dr. Fikret Özkan ile karşılaşan BBP heyeti, bir süre MHP’lilerle sohbet etti. Cumhur ittifakı ve 24 Haziran seçimlerinin konuşulduğu sohbette “Ülkücüler ve Alperenler” erken seçimde şer odaklarını milletle beraber sandığa gömeceklerinin mesajını verdiler.

Ziyaret ile ilgili Emin Haber’e konuşan Büyük Birlik Partisi İl Başkan Yardımcısı ve 2. Bölge Başkanı Mustafa Yalçın, partisinin seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğini belirtti. Partisinin yetkili organları tarafından alınan karar doğrultusunda seçimlere Ak Parti listelerinden katılma kararı aldığını hatırlatan Yalçın, bu doğrultuda başta Genel Başkan Mustafa Destici olmak üzere 18 kişinin Ak Parti listelerinden milletvekili adayı gösterildiğini dile getirdi.

Aday listelerinin açıklanmasından sonra “BBP ittifaktan çekilecek” ve “BBP satışa geldi” eleştirilerine ve bu yönde yapılan haberlere de değinen BBP İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yalçın, “Gönül isterdi ki, 100 arkadaşımız aday listesinde yer alsın, partimiz mecliste gümbür gümbür temsil edilsin. Bizler şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun arkadaşlarıyız. Ebedi liderimizin ‘Biz inandığımızı yaptık! İnandığımızı yapmaya devam ediyoruz! Ne yaptıysak inanarak yaptık! Ne yaptıysak onlar inandığımızdır! Yanlış da yapmış olabiliriz! Eksik de yapmış olabiliriz! Zamansız da yapmış olabiliriz! Ama şuna inanın ne yaptıysam inanarak yaptım! İnandığım o olduğu için yaptım! Bende ve arkadaşlarımda döneklik olmaz’ sözlerini hiçbir zaman unutmamalıyız. Şehit liderimizin bu sözleri benim hep kulaklarımdadır. Bundan dolayı yolumuza devam edip, sahada Büyük Birliğimize yakışır bir şekilde, Muhsini duruşumuzla çalışacağız. Aday listesinde yer alan dava arkadaşlarımızı meclise taşımak için elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız. Söz verdiğimiz gibi, 24 Haziran’da Cumhur İttifakının destekleyeceğiz, unutmamalıyız ki 24 Haziran’dan sonrada hayat devam edecek.” Diye konuştu.

Yorumlar

Tasarım | Enba