Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 20 Mayıs 2018

BBP Heyeti Esnaf Ziyaretinde

Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı Nail Gün ve İlçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, Atatürk Bulvarı üzerinde kurulan Ramazan Etkinlik alanında stant açan esnafları ziyaret etti.

BBP İlçe Başkanı Nail Gün ve İlçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, dün iftardan sonra Sultangazi Belediyesi’nin Atatürk Bulvarı üzerinde kurduğu etkinlik alanında stant açan esnafı ziyaret etti. Bütün stantları tek tek dolaşarak esnafa ‘hayırlı işler’ dileklerini ileten Gün ve Yılmaz, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde cumhur ittifakına destek istedi.

İlk günden bu yana cumhur ittifakının yanında olduklarını belirten BBP İlçe Başkanı Nail Gün, partisinin tutarlı bir hareket olduğunu, 15 Temmuz’da nerede durduysa bugün orada bulunduğunu vurguladı. Partilerinin 16 Nisan halk oylamasında ne söylemişse aynı minval üzere hareket ettiğini anlatan Gün, “Bu akşam Ramazan etkinlik alanında stant açan esnaflarımızı ziyaret ettik. Esnafımıza cumhur ittifakını ve 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattık ve 24 Haziran seçimlerinde vatandaşlarımızdan cumhur ittifakına destek istedik.” Dedi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı Nail Gün ve İlçe Başkan Yardımcısı Yakup Yılmaz, daha sonra etkinlik alanında MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Aras, İlçe Başkanı Yusuf Özel ve İlçe Yöneticileri çay sohbetinde bir araya geldi. Çay sohbetinde 24 Haziran seçimleri ve cumhur ittifakının konuşuldu.

Yorumlar

Tasarım | Enba