Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel 24 Mayıs 2020

BBP İlçe Başkanı Yakup Yılmaz’ın Ramazan Bayramı Mesajı

BBP İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, yazılı açıklama ile Sultangazililerin ramazan bayramını kutladı.

BBP İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüsle etkin mücadele ederken rahmet, merhamet ve bereket ayı olan Ramazan ayını buruk ve alışılmışın dışında tamamladık. Bir araya gelemedik, iftarlarda buluşup, aynı sofrayı paylaşamadık, camilerimize doldurup o manevi huzur da buluşamadık.

Bu Bayram da maalesef önceki bayramlarda olduğu gibi coşkuyla, sevinçle, kucaklaşıp, büyüklerimizin elini öpemeyeceğimiz. Bir bayramı yaşayacağız ama bundan sonra ki bayramları eskisi gibi bayramlara yakışır bir haz ve ağız tadıyla yaşamamız için özellikle Sağlık bakanlığı Bilim Kurulunun ve yetkililerinin önerilerine dikkat etmeliyiz. Gelinen süreçte koronavirüsle başarılı bir mücadele yürütüldü, neticesini de iyi yönde alıyoruz. Bu vesile virüsle mücadelede başta Sağlık bakanlığımız ve sağlık personelimiz olmak üzere katkı sağlayan tüm yetkili ve duyarlı halkımıza teşekkür ediyorum.

Kayıplarımıza rahmet, hastalarımıza şifa, ailelerimize sabırlar diliyorum. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem azabından kurtuluş olan Ramazan-ı Şerif‘i uğurladık. Rabbim hepimizi Ramazan‘ın hakkını verebilmişlerden eylesin, yine eriştirsin inşallah.

Başta Sultangazi’li hemşerilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi, Saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

Yorumlar

Tasarım | Enba