Eminhaber.Org

BBP’nin yönettiği bir belediyede rüşvet ve yolsuzluk olmaz


Büyük Birlik Partisi (BBP) Sultangazi İlçe Başkanı Yakup Yılmaz, partisinin belediye başkan adayı oldu. Genel Merkez ve İl Başkanlığının aldığı karar doğrultusunda belediye başkan adayı olduğu açıklanan Yakup Yılmaz, “Halkımızın gönüllerine girmeye, Büyük Birliği sağlamaya çalışacağız” dedi.

Adaylığının tebliğ edilmesinden sonra ilçe binasında partililerle bir araya gelen BBP Sultangazi Belediye Başkan adayı Yakup Yılmaz, hayırlı olsun tebriklerini kabul etti. Burada bir konuşma yapan Yılmaz, “Büyük Birlik Partimizin her kademesinde görev yaptık. Duruşumuzdan asla taviz vermedik. İnşallah rabbim bugünden sonra Sultangazimizde hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin.  Pazartesi gününden itibaren seçim startımızı veriyoruz. İnşallah halkımızın gönüllerine girmeye, Büyük Birliği sağlamaya çalışacağız. İnşallah halkımız teveccüh eder, Büyük Birliğimiz Sultangazi’de belediye seçimlerini kazanır. Kazandığımız takdirde rahmetli şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun benimsediği ‘Büyük Birlik Partisi’nin yönettiği bir belediyede rüşvet olmaz, yolsuzluk olmaz. Olmasına da izin vermeyiz’ anlayışıyla ilçemizi yöneteceğiz” dedi.

İlçe binasında tebrikleri kabul eden BBP Belediye Başkan adayı Yakup Yılmaz’ı ziyaret eden İstanbul Alperen Ocakları İl Başkanı Nail Gün, BBP İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yalçın, 50. Yıl Mahallesi Muhtar adayı Köksal Duman ve partililer hayırlı olsun diklerini ileterek, başarılar dilediler.

Yakup Yılmaz’ın Sultangazi’ye hayırlı hizmetler yapacağına inancının tam olduğunu belirten BBP İl Başkan Yardımcısı Mustafa Yalçın, “Yakup Yılmaz, Muhsin Yazıcıoğlu’nun uzattığı eli sıkmış bir arkadaşımızdır. Yakup başkan ocak geçmişi olan teşkilatımızın eskilerindendir. Ben Sultangazi’mize hak ettiği değeri kazandıracağına inanıyorum” dedi.

A İstanbul Alperen Ocakları İl Başkanı Nail Gün’den dava ve yol arkadaşı Yakup Yılmaz’a başarılar diledi ve her zaman Yılmaz’ın yanında olduğunu ifade etti.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba