Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 19 Mart 2015

“Bebek Katilinin Eski Avukatı CHP’de Milletvekili”

“Bebek Katilinin Eski Avukatı CHP’de Milletvekili”
Ali Baba Halı Yıkama

Partisinin Sultangazi İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği “Birlik ve beraberlik gecesi”nde konuşan MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, Cumhuriyet Halk Parti’ni sert bir dille eleştirdi. Karataş; “CHP ‘Ne mutlu Türküm değilim’ diyenlerin çoğunlukta bulunduğu, bu düşünceye sahip yönetimin hakim olduğu bir parti oldu.” Dedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı’nın geçtğimiz gün düzenlediği “Birlik ve beraberlik gecesi”ne katılan İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, Cumhuriyet Halk Partisi seçmenine seslendi. Cumhuriyet Halk Partisi’nin Atatürk’ün felsefesinden ve Cumhuriyet değerlerinden uzaklaştığını belirten Karataş, Cumhuriyet değerlerinin devamından yana olan siyasi partinin MHP olduğunu söyledi.

 

Konuşmasını CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ve Hüseyin Aygün’e dikkat çekerek sürdüren MHP İl Başkanı Mehmet Bülen Karataş, “Bebek katili terörist başı Abdullah Öcalan’ın avukatlığını yapmış bir insan bugün Atatürk’ün kurmuş olduğu siyasi partide Milletvekili.  CHP ‘Ne Mutlu Türküm değilim’ diyenlerin çoğunlukta bulunduğu ve yönetimin hakim olduğu bir partidir.” Dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy veren seçmene seslenerek konuşmasını sürdüren Karataş, “ Mustafa Kemal Atatürk’ü seven, Cumhuriyet değerlerinin devamından yana olduğunu düşünen ve samimi bir şekilde bu nedenlerden dolayı Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy veren insanlar var. Bugün Atatürk’ün kurmuş olduğu parti, Atatürk’ün kurmuş olduğu felsefeden uzaklaşmış. Cumhuriyet Türk milliyetçiliği üzerine kurulmuşdur. Türk milliyetçiliği değerlerinden uzaklaşmış bir siyasi partidir CHP. Bugün o partide ülkenin üniter yapısını tartışan,  insanlar tarafından parlementoda temsil edilen bir süreçteyiz.

 

Cumhuriyet değerlerinin devamından yana olduğunu düşünerek samimi bir şekilde CHP’ye oy veren vatandaşlarımıza bu CHP gerçeğini anlatarak, MHP’nin Cumhuriyet değerlerinin devamından yana olduğunu anlatacağız.” Diye konuştu.

 

İlginizi çekebilir

Cahit Altunay’a yeni görev

Cahit Altunay’a yeni görev

Tasarım | Enba