Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 24 Kasım 2019

Bekir Develi böyle duyurdu: Parası olan değil,nasibi olan kavuşur..!

Sultangazi Belediyesi 2019-2020 Mimar Sinan Kültür-Sanat Sezonu kapsamında Bekir Develi'nin konuşmacı olarak katılımı ile söyleşi gerçekleştirildi.Söyleşi sırasında umreye gitmek için merdiven silerek para biriktirmeye çalıştığını söyleyen bir dinleyiciye Sultangazi Belediyesi umre sözü verdi.
Bekir Develi böyle duyurdu: Parası olan değil,nasibi olan kavuşur..!
Ali Baba Halı Yıkama

Sevilen sunucu Bekir Develi, Sultangazi Belediyesi Mimar Sinan Kültür-Sanat etkinlikleri kapsamında seyirci ile buluştu. Develi, manevi iklimle ilgili konuşma yaparken bir kadın seyirci ile arasında yaşanan “umre” diyaloğu sosyal medyada gündem oldu.

Sultangazi Belediyesi Mimar Sinan Kültür-Sanat sezonu, sanatseverlerin ilgisini çekecek programlarla devam ediyor. İlçe sakinleri düzenlenen etkinlikler sayesinde ünlü isimleri yakından tanıma fırsatı bulurken, keyifli zaman da geçiriyor. Kültür- sanat etkinlikleri kapsamında ekranların sevilen yüzü sunucu, tiyatro sanatçısı ve yazar Bekir Develi, Sultangazililer ile bir araya geldi. ‘Hikayelerle Anadolu İrfanı’ gösterisi, izleyicinin beğenisine sunuldu.

Programda manevi iklimle ilgili konuşma yapan Develi,  Umre’ye gitmek için “umre kumbarası” önerisinde bulundu. Bu şekilde birçok insanın umre’ye gitme fırsatı bulduğunu belirten Develi ile bir kadın seyirci arasında yaşanan diyalog, salonda duygusal anlar yaşattı. Develi’nin “umre kumbarası” önerisine yönelik konuşması sırasında araya gren kadın seyirci, Umre’ye gitmek için merdiven silerek para biriktirdiğini söyledi. Develi ve kadın seyirci arasında yaşanan bu diyalog sosyal medyada gündem olurken, Sultangazi Belediyesi merdiven silerek umreye gitmek için para biriktiren kadına sürpriz yaptı. İsmi açıklanmayan kadın Sultangazi Belediyesi’nin desteğiyle umreye gidecek.Yanında istediği bir kişiyle umreye gönderilecek olan kadın salonda haberi duyunca büyük sevinç yaşadı.

İlginizi çekebilir

Boğazı kesilerek katledildi

Boğazı kesilerek katledildi

Tasarım | Enba