Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 17 Ağustos 2019

Belediye Başkanı Dursun’dan Zübeyde Hanım Mahallesi Esnafına Ziyaret

Sultangazi Belediyesi tarafından yapılan aydınlatma çalışmalarıyla Fevzi Çakmak Caddesi, yeni bir yüze kavuştu. Akşam saatlerinde yapımı tamamlanan aydınlatma çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı av. Abdurrahman Dursun, esnafları da ziyaret etti. Dursun, aydınlatma çalışmalarının ilçenin farklı cadde ve sokaklarında da devam ettiğini söyledi.

Sultangazi Belediyesi özellikle geceleri halkın daha güvenli bir şekilde hareket edebilmesi ve ilçenin estetik görünüşüne kavuşması için caddelerin aydınlatma çalışmalarına başladı. Zübeyde Hanım Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi’nde kısa bir süre önce başlayan aydınlatma çalışmaları sona erdi. Yeni bir yüze kavuşan Fevzi Çakmak Caddesi’ni gezen ve biten çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı av. Abdurrahman Dursun, cadde esnaflarını da ziyaret etti. Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarette esnaların ilçeye dair sorunlarını ve önerilerini dinleyen Başkan Dursun, “Durmadan, yorulmadan ışıl ışıl bir Sultangazi için çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Modern aydınlatma direklerini caddeye yerleştirerek, Fevzi Çakmak Caddesi’ni yeni yüzüne kavuşturduklarını belirten Başkan Abdurrahman Dursun, Sultangazi’nin her tarafının ışıl ışıl olacağını, İlçenin farklı alanlarında aydınlatma, yol, asfalt ve kaldırım çalışmalarını yaptıklarını söyledi. Sultangazi’nin estetik bir görünüme kavuşması için farklı projelerin de hayata geçirileceğine vurgu yapan Dursun, “İlçemizi halkımızla birlikte yöneteceğiz, birlikte başaracağız” diye konuştu.
Yorumlar

Tasarım | Enba