Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 14 Kasım 2014

Belediye Başkanları Sultangazi’de Toplandı

Belediye Başkanları Sultangazi’de Toplandı
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Partili 2. Bölge Belediye Başkanları Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın ev sahipliğinde İstanbul’un en modern belediyesi olan Sultangazi Belediyesi’nde bir araya geldiler.

 

İstanbul’un 2’nci bölgesinde görev yapan AK Partili Belediye Başkanları, Sultangazi’de bir araya geldi. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın ev sahipliğinde toplanan AK Partili belediye başkanları, yaptıkları çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

 

Başarılarını halkla yaptıkları istişare toplantılarıyla güçlendiren AK Partili belediye başkanları,ilçelerinde yaptıkları çalışmalar ve hazırladıkları projelerle ilgili her ay rutin olarak bir araya geliyor. Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay’ın ev sahipliğinde Sultangazi Belediyesi Hizmet Kompleksin de düzenlenen Koordinasyon toplantısına Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç katıldı.

capture-20141114-130838

Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, bu tür istişare toplantılarının verimliliklerini artırdıklarına dikkat çekerek, “Periyodik olarak gerçekleştirdiğimiz bu toplantılarla İstanbul’umuzun ve ilçeleri üzerinde fikir alışverişinde bulunuyoruz. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen bu toplantıya katılan mevkidaşlarımı ağırlamaktan dolayı çok mutluyum. Onlara çok teşekkür ediyorum” dedi.

Tasarım | Enba