Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 9 Ağustos 2015

Bıçaklı Gaspçılar Yakalandı

Bıçaklı Gaspçılar Yakalandı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri gerçekleştirdiği operasyonla gasp olayına karışan 2 şahsı kıskıvrak yakaladı.

 

İsmetpaşa Mahallesi’nde halkın kabusu haline gelen gaspçılar, Asayiş ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonla kıskıvrak yakalandılar. İki gaspçı son olarak Afganistan uyruklu 3 kişiyi gasp ettiler.

 

İsmetpaşa Mahallesi’nde G.T ve T.B isimli şahıslar Afganistan uyruklu 3 kişiyi gasp ettiler. 3 kişinin cep telefonlarını ve yaklaşık 600 TL paralarını alan iki gaspçı Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinden kaçamadılar.

 

Olayın üzerine 3 Afgan uyruklu vatandaş emniyete başvurdu. Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğine bağlı ekipler, hemen olayı araştırarak zanlıların peşine düştü.  Kısa süre içerisinde zanlıların kimliklerini belirleyen Asayiş ekipleri düzenledikleri başarılı operasyonla birlikte olayın failleri olan G.T ve T.B isimli 2 şahsı yakaladı.Operasyonda şahısların gasp olayında kullandığı 2 bıçak ve uyuşturucu hap ele geçirildi.

 

Şahısların daha öncede İsmetpaşa Mahallesi’nde 3 gasp olayı gerçekleştirdiği belirlendi.

 

Başarılı bir operasyonla yakalanan G.T ve T.B işlemlerinin tamamlanmasının ardından tutuklanarak Metris Cezaevine gönderildi.

Tasarım | Enba