Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 13 Ocak 2018

Bilal Erdoğan’ın AK Parti Sultangazi ziyareti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Dünya Balkan Dernekleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu’na katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatı’na sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Cahit Altunay ve Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’ın da katıldığı Dünya Balkan Dernekleri Federasyonu Olağan Genel Kurulu’na katılan Erdoğan, Altunay ve Civan ile birlikte Sultangazi’ye geldi.

Ak Parti İlçe binasında partililerle bir araya gelen Bilal Erdoğan, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Ak Parti teşkilatında görev alan her bireyin siyaseti sadece Allah rızası için yaptığına söyleyen Erdoğan, “Bugüne kadar siyaseti sadece makam, mevki için, menfaat için yapanları da gördük. Ama Türkiye’de bugün Ak Parti teşkilatlarında görev yapan her arkadaşım bunu Allah rızası için yapıyor. Bu süreçte bizim en çok ihtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğimizdir. İki insanın bir araya geldiği yerde çekememezlik olur mu? Olur. Ama burada kişisel gündemlerimizin çok ötesinde bir dava olduğunu unutmamalıyız.” Diye konuştu.

Bilal Erdoğan, daha sonra Sultangazi Belediyesi’ni ziyaret etti. Erdoğan, belediye binasında bulunan 15 Temmuz Şehitler Sergisi’ni gezdi.

Yorumlar

Tasarım | Enba