Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 21 Şubat 2017

Bir Teşekkür Belgesi de Biz Size Verelim

Sultangazi Kaymakamlığı ve İlçe Sağlık Müdürlüğü’nün ortak çalışmasıyla Akılcı İlaç Kullanımı Uygulaması kapsamında ilçede görev yapan hekimler arasında reçetelerinde antibiyotik ilaçlara az yer veren hekimler belirlendi ve bu hekimlere teşekkür belgesi verildi.

Buraya kadar herşey normal…

Sultangazi Kaymakamlığında düzenlenen mini bir törenle 6 doktora teşekkür belgesi verildi. 6 doktor teşekkür belgesini İlçe Kaymakamı Ali Uslanmaz ve İlçe Sağlık Müdürü Emrah Eray’ın elinden aldılar. Törene davet edilen İHA ise bu haberi “Sultangazi’de Antibiyotiği Az Yazan Doktorlara Teşekkür Belgesi Verildi” başlığıyla abonelerine servis etti.

İlçe Kaymakamı Ali Uslanmaz ve İlçe Sağlık Müdürü Emrah Eray törene yerel basını davet etmeyerek hem bir saygısızlığa imza attı hem de yerel basını yok saydı. Her iki bürokratta çok iyi bilmelidir ki yerel basını yok sayanı, bizde yok sayıyoruz.

Ödül törenine İHA davet edilince, Sultangazi bürokratlarını ve kurumlarını tanımayan İHA çalışanları da servis ettikleri haberde hata üstüne hata yaptılar. Servis edilen haber metninde İlçe Sağlık Müdürlüğü yerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ismine yer vermiş ve İlçe Sağlık Müdürü Emrah Eray’ı da İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak belirtmiştir. Gerçi İlçe Milli Eğitim Müdürü de yazmayı da becerememişler.

capture-20170221-162520

Yorumlar

Tasarım | Enba