Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 26 Ağustos 2015

Dava uğruna gayret göstermekteyiz

Dava uğruna gayret göstermekteyiz
Ali Baba Halı Yıkama

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin 1 Kasım 2015’te yapılacağını bildirdi. Ak Parti Sultangazi İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, YSK’nın açıklamasından sonra Emin Haber’e konuştu. Civan; “Seçime hazırız” mesajını verdi.

 

7 Haziran genel seçimlerinde Ak Parti’nin milletin verdiği karara saygı duyduğunu belirten Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “8 Haziran sabahından itibaren çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik. Biz bir dava uğruna gayret göstermekteyiz, bu davada gönüllü olarak yer alıyor ve bu şekilde devam ettiriyoruz.” dedi.

 

“AK KADROLAR HER DAİM SEÇİME HAZIR”

 

1 Kasım’da Türkiye’nin bir seçim daha yaşayacağına vurgu yapan Civan, Ak kadroların her daim seçime hazır bir parti olduğunu söyledi. Ak Parti’yi milletin kurduğunu belirten Suzan Dağlar Civan,7 Haziran genel seçimlerinde milletin verdiği mesajı aldıklarını belirterek, milletin desteğiyle yoluna devam ettiklerini de sözlerine ekledi. Civan, “Sayın Başbakanımızın da ifade ettikleri gibi görüşmeler neticesinde uzun soluklu koalisyon zemininin oluşmadığı görüldü. CHP ile görüşmelerde Sayın Kılıçdaroğlu’na bir seçim hükümeti teklif edildi. Ancak bu teklif de reddedildi. MHP’de zaten her kapıyı kapattı. Gel diyorsun gelmiyor, git diyorsunuz gitmiyorlar. Bu tavırları bize koalisyon dönemlerindeki krizleri, faizlerin fırladığı, bir gecede bankaların, iş adamlarının battığı günleri hatırlatıyor. Ama maalesef o günleri gençlerimiz bilmiyor hatırlamıyor. Onun için biz önümüzdeki seçim sürecinde daha fazla anlatacağız ve AK Parti’nin yeniden tek başına iktidara gelişi için çabalayacağız.” Şeklinde konuştu.

 

“ÜLKEMİZİ KAOSA SÜRÜKLEMEK İSTEYENLERE MİLLETİMİZ GEREKEN CEVABI VERECEKTİR

 

7 Haziran’da AK Parti’nin 13 yıldır sürdürdüğü tek başına iktidarından düşürülmesinin hedeflendiğini aktaran Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Küresel güç ve onun yerel temsilcileri, bunu maalesef başardı. Şimdi yeni bir seçime gidiyoruz. Yeni dönemde yeniden güven ve istikrar için tek başına iktidara gelmemiz şart. İnşallah sandıkta ülkemizi kaosa sürüklemek isteyenlere milletimiz, gereken cevabı verecektir” diye konuştu.

Tasarım | Enba