Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 15 Haziran 2018

Bize Sultangazi’de yüzde 61 yakışmaz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sultangazi 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda düzenlediği mitingin ardından, Ak Parti Sultangazi İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Erdoğan’a Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ve Belediye Başkanı Cahit Altunay eşlik etti.

BU SEÇİMDE DAHA FAZLASI NİYE OLMASIN?

“Sultangazi seninle gurur duyuyor reis” sloganlarıyla Ak Parti İlçe Binasına giriş yağan Cumhurbaşkanı Erdoğan, İlçe Başkanı av. Abdurrahman Dursun’a son “Biz son seçimde Sultangazi’de kaç oy aldık?” diye sordu. Dursun, 16 Nisan referandum seçimlerinde Sultangazi’de yüzde 61 oranında oy alındığını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Bize Sultangazi’de yüzde 61 yakışmaz. Bu seçimde daha fazlası niye olmasın?” Dedi.

MALKOÇOĞLU’NUN İSMİ BİLE YETER

Malkoçoğlu Mahallesi’nde ikamet eden bir partilinin “Bir Kürt olarak canım size feda olsun” sözlerine, Cumhurbaşkanı Erdoğan, partiliye hangi mahallede oturduğunu söyledi. Malkoçoğlu Mahallesi cevabını alan Erdoğan, “Biraz daha fazla çalışın. Malkoçoğlu’nun ismi bile yeter” ifadelerini kullandı.

SİNCİK BAMBAŞKA

24 Haziran’da Adıyaman’ın Sincik ilçesinde yeni bir rekorun yazılacağını dile getiren başka bir partiliye ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Sincik bambaşka.” diye cevap verdi.

Yorumlar

Tasarım | Enba