Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ 4 Aralık 2018

Bostan, ‘Çözüme yönelik hiçbir girişimde bulunulmadı’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sultangazi Belediye Meclis üyesi aday adayı Fatih Bostan, ilçe merkezinden geçen tramvay hattının ilçeyi ikiye böldüğünü söyledi. Bostan, ilçeyi ikiye bölen tramvay hattı ile ilgili projelerinin olduğunu da sözlerine ekledi.

MHP Belediye Meclis üyesi aday adayı Fatih Bostan, ilçeyi ikiye bölen tramvay hattı ile ilgili açıklamalarda bulundu. İlçeyi ikiye bölen hat ile ilgili açıklamalarda bulunan Bostan, “İlçemizin merkezinden geçen tramvay hattı, ilçemizi ikiye böldü. Bundan dolayı trafik başta olmak üzere birçok sorun yaşanıyor. Esnaflarımız mağdur. Yıllardır bu sorunlar yaşanıyor ve çözüme yönelik hiçbir girişimde bulunulmadı” dedi.

Kendisinin ve partisinin Sultangazi’ye yönelik birçok projesinin olduğuna vurgu yapan Fatih Bostan, 2019 Mart ayından sonra bu projeleri hayata geçirmek için çalışacaklarını söyledi. İlçeyi ikiye bölen tramvay hattı ile ilgili projesini ilçe başkanı Yusuf Özel’e sunduğunu ve projenin Özel tarafından takdir gördüğünü belirten Bostan, Sirkeci-Sultanahmet ve Bağcılar-Zeytinburnu tramvay hatlarını örnek göstererek, “İlçemizi ikiye bölen değil, birleştiren projelerimizi çok yakında kamuoyu ile paylaşacağız” dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba