Eminhaber.Org
Ana Sayfa ÖZEL HABER, SULTANGAZİSPOR, ÜST MANŞET 27 Ocak 2015

Bu Bir Vefa Borcudur

Bu Bir Vefa Borcudur
Ali Baba Halı Yıkama

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Sultangazispor şampiyonluk parolası ile başladığı 2014-2015 sezonunda hedefe emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

 

Sezona Mümin Topçu ile başlayıp Memduh Fidan ile devam etme kararı alan Sultangazispor yönetimi, ligin ikinci yarısı için takımı kampa göndermiş ve kampta oynadığı hazırlık maçların da takımın hırsı ve mücadele azmi taraftara umut vermişti.

 

İkinci yarıya Eskişehir Sağlıkspor maçı ile güzel bir başlangıç yaparak net skorla kazanan ekibimiz, bu hafta evinde grubun önemli takımlarından Sakarya temsilcisi Karasuspor’u ağırladı. Karasu maçında izleyenlere seyir zevki veren temsilcimiz bu zorlu müsabakadan da galip ayrılmayı başararak üst sıralara tırmanışı devam ettirdi.

IMG_6045

Gelelim bu haftaya!

 

Sultangazispor bu hafta İstanbul temsilcisi Çıksalınspor’a konuk olacak. Bir bakıma temsilcimiz açısından hayati önem taşıyan bu müsabakada Sultangazi’den takımına sahip çıkmak adına tüm Sultangazi’yi oraya taşımak ve sahip çıkmak artık bir vefa borcudur.

 

İlçemizi en üst seviyede temsil eden Sultangazispor’a bu hafta İstanbul’da oynayacağı bu önemli müsabaka da tüm Sultangazi halkının yanında olmasını ve ilçesi adına orada mücadele edecek futbolculara destek verip maçın sonunda artık şampiyonluk bestelerinin yazılacağını bizler görmekteyiz.

 

Unutmayın!

 

Sultangazispor kişileri değil, Sultangazi ilçesini temsil etmektedir. Orada olup takımına destek vermek her Sultangazilinin vefa borcudur…

İlginizi çekebilir

Cahit Altunay’a yeni görev

Cahit Altunay’a yeni görev

Tasarım | Enba