Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, ÜST MANŞET 25 Mart 2015

“Bu millete yalan söylediler”

“Bu millete yalan söylediler”
Ali Baba Halı Yıkama

‘Haksız bir davada “zirve” olmaktansa haklı bir davada “zerre” olmayı tercih ederim ” diyen, saf tertemiz Anadolu insanı,gönül dostu ve gerçek bir dava adamı Rahmetli Şehit Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun bu görüntülerini Emin Haber farkıyla ilk defa izleyeceksiniz.

 

Ölümünün 6. Yılında (25 Mart 2009) saygıyla andığımız şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu,partisinin Ümraniye İlçe Teşkilatı’nın 2005 yılında yapılan ilçe kongresinde katıldı. Yazıcıoğlu burada önemli açıklamalarda bulundu.

 

İŞTE YAZICIOĞLU’NUN KONUŞMASININ SATIR BAŞLARI…

 

-Kimisi Atatürkçülük adına, kimisi Milliyetçilik adına, kimisi İslamcılık adına, kimi Cumhuriyetçilik, devrimcilik, devletçilik, sosyal demokrasi adına Milettin iradesini aldılar.

 

-Kimi darbelerle geldi. Kimi devleti kurtarma adına geldi. Kimi de milleti kurtarma adına geldi.

 

-Kimi şehitlerin hesabını sorarak, hakkını alacağını iddia ederek geldi. Kimi hortumculardan hesap soracağını iddia ederek iktidara geldi.

 

Ama…

 

-Hiç ayırım yapmadan söylüyorum. Hepsi milletten aldıkları gücü, yine o haramzadelerin uşaklığına harcadılar.

 

-Milletten aldıkları yetkiyi heba ettiler, bozuk para gibi harcadılar. Miletti umutlandırdılar, heyecanlandırdılar. İbadet yapar gibi, ‘dava için yapıyorum’ diye hizmet etti. Ve onların omuzlarında yükselerek iktidara gelenler bir öncekilerin bıraktığı yerden yolsuzluk, hırsızlık, suistimal, kayırmacılık, yabancılara toprak satan, yabancılara ülke kaynaklarını peşkeş çeken kanunları çıkartarak yine bu millete kazık attılar.

 

-Bu milleti aldattılar, bu millete yalan söylediler.

 

-Onun için Türkiye bu hale sahte Atatürkçüler, sahte Milliyetçiler, sahte İslamcılar, Sahte Cumhuriyetçiler ve yalancı siyasetçiler eliyle getirildi.

 

-Dış siyaseti Amerika’ya, İsrail’le havale eden, iç siyaseti Avrupa Birliği’ne teslim eden AKP iktidarı da çöp sepetine gidecek.

 

İŞTE O KONUŞMANIN TAMAMI… (Görüntü için Ahmet Ziya Erçakır’a teşekkür ederiz)

Tasarım | Enba