Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ 12 Nisan 2015

“Bu milletin gerçek savunucusu MHP’dir”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayları Başbuğ Pınarbaşı ve Mehmet Aslan, Kargı Restaurant’ta partililerle buluştu.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Sultangazi İlçe Teşkilatı Kargı Restaurant’ta düzenlediği kahvaltılı programda Milletvekili adayları Başbuğ Pınarbaşı ve Mehmet Aslan’ı partilerle buluşturdu. Programa çok sayıda partili katıldı.

 

Programa MHP MYK Üyesi ve Milletvekili adayı Av. Başbuğ Pınarbaşı, Milletvekili adayı Mehmet Aslan, MHK Üyesi İbrahim Ünal, MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ülkücü İşçiler Derneği İstanbul İl Başkanı Bayram Alan, Sultangazi Ülkü Ocakları Başkanı Ramazan Koçkesen, Cebeci Ülkü Ocakları Başkanı Adem Yıldız, Mahalle Muhtarları, Sultangazi Bitlisliler Derneği Başkanı Übeyit Özdemir, Avrupa Yakası Hizanlılar Derneği Başkanı Naim Tarhan ve çok sayıda partili katıldı.

BAŞBUĞ PINARBAŞI

Programda konuşan MHP MYK Üyesi ve İstanbul 2. Bölge Milletvekili adayı Av. Başbuğ Pınarbaşı, 7 Haziran genel seçimlerinin Türkiye’nin bir kader seçimi olduğunu söyledi.  AKP iktidarının kanun tanımadan ülkeyi yönettiğini, CHP’nin de aynı düşünceyle muhalefet yaptığını belirten Başbuğ Pınarbaşı, “Kanun çercevesinde hareket eden, milletin menfaatlerinden başka hiçbirşey düşünmeyen tek siyasi parti Milliyetçi Hareket Partisi’dir” dedi.

 

Konuşmasına AKP iktidarını sert bir dille eleştirerek devam eden MHP Milletvekili adayı Av. Başbuğ Pınarbaşı, “Gece gündüz Osmanlı’nın torunlarıyız diyen AKP iktidarı Süleyman Şah Türbesi’ni büyük bir başarıymış gibi başka bir yere naklettiler. AKP iktidarı şu ana kadar verdiği hiçbir sözde durmadığı gibi, emanete ihanet de etmiştir.”  ifadelerini kullandı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Bu parti artık Mustafa Kemal Atatürk’ün partisi değildir” sözlerine de değinen Başbuğ Pınarbaşı, “1969 yılında kurulan Milliyetçi Hareket Partisi o gün ne dediyse, bugünde aynısını söylemeye devam ediyor. Çizgisinden ve duruşundan asla taviz vermemiştir. Bu milletin gerçek savunucusu ve değerlerine sahip çıkacak tek parti MHP’dir.” Diye konuştu.

 

BAŞBUĞ PINARBAŞI’NIN KONUŞMASININ TAMAMINI VİDEODAN İZLEYEBİLİRSİNİZ…

 

Kargı Restaurant’ta düzenlenen programdan sonra Miletvekili adayları Esentepe Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret ettiler. Bir süre burada partililerle sohbet eden Milletvekili adayları Başbuğ Pınarbaşı ve Mehmet Aslan daha sonra Gazi Polis Karakolu’nu ziyaret edereki emniyet mensuplarının polis haftasını kutladılar.

Yorumlar

Tasarım | Enba