Eminhaber.Org
Ana Sayfa MANŞETLER, ÖZEL HABER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 27 Ağustos 2015

Bu seçimde tek kurşunluk şansımız var

Bu seçimde tek kurşunluk şansımız var
Ali Baba Halı Yıkama

Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, partisinin Kadın Kolları Haftalık Yönetim Kurulu toplantısına katıldı. Burada konuşan Civan,zehir zemberek açıklamalarda bulundu.

 

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başkan Nurcan Öztürkmen başkanlığında haftalık yönetim kurulu toplantısını parti binasında yaptı. Toplantıya İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’da katıldı. Toplantıda konuşan Civan, çarpıcı açıklamalarda bulundu. 7 Haziran genel seçimlerinin değerlendirilmesinin yapıldığı ve 1 Kasım’da yapılacak olan erken seçiminde startının verildiği toplantıda İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Bu seçimde AKP’liler ortadan kalkacak, Ak Partililer yeniden güçlü bir ekip olarak yoluna devam edecekler. Çünkü biz Adalet ve Kalkınma Partisi’yiz. Bu iki ismimizde yaşayacak ve yaşamaya devam edecek. Bizleri seven insanlar olduğu kadar sevmeyen, istemeyen insanlarda var. Fitne, fesat ve ikiyüzlülükle uğraşan beyinler var.” Dedi.

unnamed (1)

İŞTE CİVAN’IN O AÇIKLAMALARI

 

“Kadınlarımız sevinemedi”

 

Ak Parti’yi kadınların ayakta tuttuğunu söyledi.  13 yıldır partisinin tek başına iktidar olduğuna vurgu yapan Civan, “Sevabıyla, günahıyla bir seçimi geride bıraktık. Her ne kadar sandıktan Türkiye’nin birinci partisi çıkmış olsak da, tek başımıza iktidar olamamak biz Ak kadrolara üzmüştür. Sonuca sevinemedik. En çokta partimizi ayakta tutan kadınlarımız sevinemedi.” Dedi.

 

“AKP’liler Ortadan Kalkacak”

 

7 Haziran genel seçimlerinde çalınmadık kapı bırakmadıklarını belirten Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, konuşmasının devamında çok konuşulacak sözlere imza attı. Son yıllarda Ak Parti içerisinde AKP’li grupların oluşmasından dolayı çalışma şekillerinin tamamen değiştiğine dikkat çeken Civan, “Bu çalışmalar nedeniyle bir Ak parti gurubu oluştu. Bir de AKP’liler gurubu oluştu. Gerçek Ak Partililer çıkarı olmadan 24 saat sahada çalıştılar. Hiçbir çıkarı olmayan sadece ülkesinin istikrarı ve çocuklarının geleceğini düşünen kadınlarımız da hep en ön saflardaydılar ve ailelerinden büyük fedakârlıklar yaparak çalıştılar. İnanıyorum ki, 1 Kasım seçimlerinde de bu çalışma temposuna devam edecekler. 1 Kasım’da yapılacak olan seçimde AKP’liler ortadan kalkacak, Ak Partililer yeniden güçlü bir ekip olarak yoluna devam edecekler. Çünkü biz Adalet ve Kalkınma Partisi’yiz. Bu iki ismimizde yaşayacak ve yaşamaya devam edecek. İfadelerini kullandı.

 

“Kimsede Seçim Havası Yoktu”

 

7 Haziran seçimlerine değinerek devam eden Suzan Dağlar Civan gündeme bomba gibi düşecek olan açıklamalarına devam etti.

 

Civan, “7 Haziran genel seçimlerinde hiç kimsede seçim havası yoktu. Herkeste ‘NASIL OLSA BU SEÇİMİ KAZANIRIZ’ öz güveni vardı. Bundan dolayı herkes rahattı. Açıkçası seçim kampanyamız boyunca zorla millete coşku vermeye çalışıyorduk. Ancak 7 Haziran’da sonuç istediğimiz gibi çıkmadı. Seçim sonucunun tablosuna baktıktan sonra herkes buna seçmen ve Ak Parti’ye oy vermeyenlerde dahil, muhasebesini yaptı. Bugün erken seçimi ülkenin istikrarı için artık herkes istiyor.” Diye konuştu.

 

“Şeytan Halen Aramızda Yaşıyor”

 

1 Kasım’da yapılacak olan erken seçimde öz veriyle çalışacak teşkilat dışı sayısız dava insanın olduğunu ve hepsinin gönüllü çalışmaya hazır olduklarını sözlerine ekleyen Suzan Dağlar Civan, “Biliyorsunuz cehennem boş. İnsanlar henüz ölmedi, yaşıyorlar. Hesap günü gelmedi, muhasebeler yapılmadı. Onun için şeytan halen aramızda yaşıyor. Bizleri seven insanlar olduğu kadar sevmeyen, istemeyen insanlarda var. Fitne, fesat ve ikiyüzlülükle uğraşan beyinler var. Biz güçlü bir teşkilatız. Dedikodudan, fitneden ve fesattan arındırılmış teşkilat olmak zorundayız.” Dedi.

 

“Tek Kurşunluk Şans”

 

1 Kasım seçimini “Tek kurşunluk şans” olarak yorumlayan Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, “Bu seçimde tek kurşunluk şansımız var. 4 yıl üzülmemek adına, geleceğimiz adına, millet adına teşkilatlarımıza büyük yük düşüyor. Girilmedik kapı bırakmamak üzere bir çalışma düzenliyoruz. Allah nasip ederse Sultangazi’de temas etmediğimiz seçmen kalmayacak. Ülkenin kaderini belirleyen 3’ncü ilçeyiz. Mazlum coğrafyanın kaderini belirleyen sizlersiniz. Bunun vebalini düşünün. Hiç kimse tesadüfen burada değil. 1 Kasım seçimlerimiz vatanımıza, milletimize, ülkemize barış, huzur, mutluluk ve refah getirmesini diliyorum.” Diye konuştu.

 

HABER: SULTAN OĞUZ

Tasarım | Enba