Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, MANŞETLER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 5 Kasım 2018

Busem Butik Açıldı

Uzun yıllardır Tekstil sektöründe yöneticilik yapan ve iki dönem MHP ilçe başkan yardımcılığı görevinde bulunan Uğur Sağlam kendi işini kurarak sektörde ki yerini aldı.
Busem Butik Açıldı
Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de bayan giyiminde modern çizgileri arayanların yeni adresi “Busem Butik” mağazası düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

Uğur ve Emine Sağlam çiftinin işletmeciliğini yaptğı ve seçkin butiklerinden olma yolunda önemli bir adım atılarak açılan ““Busem Butik” Cebeci Mahallesi 2535 sok No:4/A ‘da açıldı.Açılışa MHP İlçe Başkanı Yusuf Özel, MHP Belediye başkan aday adayı Selami Akpınar, Cebeci Mahallesi Muhtar adayı Muhammet Ayşan, iş adamları ve vatandaşlar katıldı.

Uzun yıllardır Tekstil sektöründe yöneticilik yapan ve iki dönem MHP ilçe başkan yardımcılığı görevinde bulunan Uğur Sağlam kendi işini kurarak sektörde ki yerini aldı. Birbirinden farklı ve tarz kıyafetlerle moda severlerin karşısına çıktıklarını belirten Sağlam “Giyinmeyi seven farklı görünmek isteyenlerin tek adresi olma yolunda önemli bir adım attık. Hiçbir yerde olmayan tasarımlarla dikilmiş kaliteli ürünlerimizi görmek ve satın almak isteyen Sultangazilileri Busem Butik’e bekliyoruz.”dedi.

Busem Butik iletişim; 0536 397 52 01

Instegram Adresi; busembutik2018 

Tasarım | Enba