h Dolar %
h Euro %
h Altın (Gr) %
h Bitcoin %
34 °
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Büyük Birlik Partisi İstanbul Adaylarını Tanıttı

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin katıldığı aday tanıtım programına partililerde yoğun ilgi gösterdi. Aday tanıtım toplantısında konuşan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici “Başta büyükşehirler olmak üzere bütün seçim çevrelerinde BBP,  30 Mart'ta kendi adıyla, kendi amblemiyle ve ehliyetli adaylarıyla sandıkta olacaktır” dedi.

Konuşmanın ardından BBP'nin, İstanbul Büyükşehir ve ilçelerinin adayları katılımcılara tanıtıldı.
Buna göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Yelis oldu.
İlçeler ve adaylığı açıklanan kişiler ise şunlar:

Hüseyin Sedat İnan (Adalar), Nafiz Kürklü (Ataşehir),  Bilal Kiracıoğlu (Avcılar), Sinan Avcı (Bağcılar), Ali Karahasanoğlu (Bahçelievler), Atilla Kucur (Bakırköy), Mehmet Emin Demirbağ (Başakşehir), Fuat Küçük (Bayrampaşa), Muhammet Umut Dövletoğulları (Beşiktaş), Bilgehan Murat Miniç ( Beykoz), Volkan Berber (Beylikdüzü), Uğur Özer (Büyükçekmece), Nadire Kadiroğlu (Çatalca), Hasan Koç (Çekmeköy), Erol Hacıgül (Esenler),  Jale İyem (Esenyurt), Muharrem Dars (Eyüp), Kemal Yücel (Fatih), Fedai Karakol (Gaziosmanpaşa), Kenan Temel (Güngören), Şenol Gedikli (Kadıköy), Adem Mamaç (Kağıthane), Melih Işıksalan (Kartal), Savaş Üngör (Küçükçekmece), Sami Daltaban (Pendik),  Hasan Güngörmez (Sancaktepe), Hüseyin Koç (Sarıyer), Hasan Güner (Silivri), Nejdet Kaya (Sultanbeyli), Hakan Yıldırım (Sultangazi),  Dursun Al (Şile), Yasemin Çiçek (Şişli), Bülent Taş (Ümraniye), Abdullah Genç (Üsküdar), Şeref Kanber (Zeytinburnu).

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.