Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ 3 Aralık 2020

Çaldığı karpuzu beğenmeyince yere fırlattı

Ali Baba Halı Yıkama

Sultangazi’de bir marketin önündeki üstü örtülü tezgahtan karpuz çalan şüpheli, kısa bir süre sonra geri gelerek bir karpuz daha çaldı. Çaldığı karpuzu beğenmediği düşünülen hırsız, karpuzu yere fırlatarak olay yerinden uzaklaştı. O anlar ise marketin güvenlik kamerasına yansıdı.

Sultangazi’de yaşanan ilginç hırsızlık olayı geçtiğimiz hafta sonu sokağa çıkma kısıtlamasının yaşandığı Pazar günü saat 04.00 sıralarında İsmetpaşa Mahallesi’nde yaşandı.

Ordu Caddesi üzerinde bulunan bir marketin önüne gelen kimliği belirsiz bir kişi, iş yerinin önünde üstü örtülü tezgahttan karpuz çalarak, olay yerinden uzaklaştı. Kısa bir süre sonra marketin önüne yeniden gelen şüpheli, örtüyü kaldırarak bir karpuz daha aldı. Aldığı karpuzu beğenmediği düşünülen şüpheli daha sonra, elindeki karpuzu yere fırlatarak, parçaladı ve olay yerinden uzaklaştı.

O ANLAR KAMERADA

O anlar marketin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, şüphelinin marketin önüne gelerek ve tezgahtaki örtüyü kaldırarak bir karpuz çaldığı görülüyor. Olay yerinden uzaklaşan şüpheli kısa bir süre sonra olay yerine geri geliyor. Tezgahtan bir karpuz daha çalan şüphelinin bu kez çaldığı karpuzu yere fırlattığı ve olay yerinden uzaklaştığı kameraya yansıyor.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Tasarım | Enba