Eminhaber.Org
Ana Sayfa Genel, MANŞETLER, SİYASET, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 18 Şubat 2017

Çankırılılar ‘Sevgi,Barış ve Kardeşlik’ İçin Yürüdü

Sultangazi'de yaşayan Çankırılılar sevgi, barış ve kardeşlik için yürüdü. Yürüyüşe Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan'da katıldı.

Sultangazi’de yaşayan Çankırılılar 18 Şubat Sevgi Saygı ve Barış Günü’nünde sevgi yürüyüşü düzenlediler. Sultangazi Çankırılılar Derneği, İstanbul Çankırı Spor Kulübü ve İstanbul Çankırı Kadınları Derneği’nin öncülüğünde gerçekleşen sevgi yürüyüşüne Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan’da katılarak, hemşerilerini yalnız bırakmadı.

Sultangazi Çankırılılar Derneği, İstanbul Çankırı Spor Kulübü ve İstanbul Çankırı Kadınları Derneği’nin öncülüğünde gerçekleşen sevgi yürüyüşü 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Meydanı’nda başladı. Yürüyüş öncesi konuşan Çankırılılar Derneği Başkanı Halil Aydoğan, tüm hemşerilerine teşekkür etti.

Programda hemşerilerine seslenen Ak Parti İlçe Başkanı Suzan Dağlar Civan, sevgi yürüyüşünü düzenleyen üç derneğe teşekkür etti. Çankırılıların her daim birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde yaşadıklarını belirten Civan, “Rabbim bu birlik ve beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın.” Dedi.

Yorumlar

Tasarım | Enba