Eminhaber.Org
Ana Sayfa EKONOMİ, Genel, MANŞETLER, ÖZEL HABER, SULTANGAZİ, ÜST MANŞET 30 Mart 2019

Çarşamba Pazarı’nda hayrete düşüren görüntü

Sultangazi’de semt pazarının ortasına park edilen araç görenleri hayrete düşürdü.

Sultangazi’de semt pazarının ortasına park edilen araç vatandaşlara zor anlar yaşatırken, pazarcı esnafını isyan ettirdi.

BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADILAR

Uğur Mumcu Mahallesi’nde kurulan semt pazarına alışveriş yapmak için giden vatandaşlar, pazarın ortasında gördükleri manzara karşısında büyük şaşkınlık yaşadı. Semt pazarının ortasına park edilen araç pazarcı esnafına ve vatandaşlar zor anlar yaşattı.

“HAYATIMDA BÖYLE BİRŞEY GÖRMEDİM”

Pazarın ortasına park edilen araç yüzünden satış yapamadıklarını belirten esnaf, ilk defa böyle bir şeyle karışladıklarını söylediler.

Bir pazarcı esnafı, “Biz sabah 07.30’da geldik. Araç buradaydı. Polisi çağırdık, geldiler. Ama onlarda bir şey yapamadı. Sabahtan beri bu şekilde duruyor. Rezillik. Bizde, halkta mağdur oldu. Vatandaşlar geçemiyor, sıkışıyorlar. Böyle birşeyle ilk defa karşılaşıyorum. Bugün bundan dolayı mağdur olduk” derken, bir başka esnafta, “Ben 40 senedir esnafın hayatımda böyle birey görmedim. Böyle bir rezillik olur mu? Ben mağdur oldum. Bütün balıklar tezgahta duruyor” diye konuştu.

Pazar alışverişine çıkan vatandaşlarda daha önce böyle bir şey görmediklerini dile getirdiler. Bir vatandaş, “Daha önce böyle bir şey görmedim. Pazarın ortasında bu aracın ne işi var?” dedi.


Yorumlar

Tasarım | Enba